Peter Dahl tusch akvarell

717405

PETER DAHL (född 1934): (1+4) Figurscener, signerade och daterade Peter Dahl -75, tusch och akvarell, ca 29,5x20,5/ 41x33 cm, oramade

Hanteringsveck, smärre skador o fläckar, ett blad med revor

Peter Dahl tusch akvarell

Budhistorik (18 bud)
5511808
6 800
5510298
6 600
5511805
6 400
5510298
6 200
5511804
6 000

Slutpris SEK:
6 800
668 EUR, 741 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.