Peter Dahl akvarell o tusch

717399

PETER DAHL (född 1934): (4) Figurscener, porträtt, komposition, signerade och daterade Peter Dahl -75, akvarell och tusch, ca 41x33 cm, oramade

Hanteringsveck, smärre skador o fläckar, ett blad dubblerat

Peter Dahl akvarell o tusch

Budhistorik (2 bud)

5510280
2 800
5502548

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.