Peter Dahl akvarell

717396

PETER DAHL (född 1934): (3) Figurscener, signerade och daterade Peter Dahl -75, akvarell, ca 41x33 cm, oramade

Hanteringsveck, smärre skador o fläckar, ett blad dubblerat

Visas på begäran

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (31 bud)
5510802
8 400
5510801
8 200
5510800
8 000
5510800
7 800
5510798
7 600

Slutpris SEK:
8 400
825 EUR, 916 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.