Peter Dahl tusch

717369

PETER DAHL (född 1934): (6) Figurscener, signerade och daterad Peter Dahl -75, nedre höger hörn märkta 22/ 60/ 61/ 62/ 66/ 70, tusch och blyerts på papper, ca 41x33 cm, oramade

Hanteringsveck, smärre skador o fläckar

Konst, Teckningar

Peter Dahl tusch

Budhistorik (8 bud)
5510293
4 400
5511744
4 200
5510293
5511742
3 800
5510293
3 600

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.