Aimo Tukiainen relief

717260

AIMO TUKIAINEN (1917-1996) sovande barn, a tergo signerad med dedikation samt daterad 22/12 -45, blylegering, träskiva, 17x19 cm

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Aimo Tukiainen relief

Budhistorik

Bud EUR

2020-01-15 kl 21:04
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
250