Maurice Moberg oljemålning

716851

MAURICE MOBERG (1923-2014): Landskap, signerad Maurice Moberg, signerad samt daterad -97 a tergo, olja på duk, ca 65x80 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Maurice Moberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5507385
5507384
5507179

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.