Tage Törning oljemålning

716848

TAGE TÖRNING, (född 1925): "Oljefatet", signerad Tage Törning, olja på duk, ca 85x100 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tage Törning oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5514848
1 400
5514847
1 300
5514846
5514842
5514271

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.