Peter Dahl litografier collage

716621

PETER DAHL (1934-2019):(5 st) Figurscener, litografier (4 st), collage (1 st), varav en signerad, varierande mått, oramade

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (19 bud)
5513815
4 200
5510306
5513814
5510306
3 800
5513813
3 600

Slutpris SEK:
4 200
412 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.