Peter Dahl tusch

716619

PETER DAHL (1934-2019): Förlaga till affisch, signerad och daterad a tergo " Peter Dahl hösten 1975", tusch på papper, bladmått ca 44x35 cm

Smärre skador

Konst, Teckningar

Peter Dahl tusch

Budhistorik (20 bud)
5510303
5513128
5510303
3 800
5513127
3 600
5510303
3 400

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.