Peter Dahl etsningar

716610

PETER DAHL (1934-2019): (6 st); Figurscener, Karl XVI, signerad och daterad Peter Dahl -72, etsningar, bladmått ca 53x39 cm, resp. 38x45

Peter Dahl etsningar

Budhistorik (8 bud)
5513222
5513267
5513222
1 400
5512968
5508216
450

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.