Peter Dahl etsningar

716593

PETER DAHL (1934-2019): (6 st); Figurscener, Karl XVI, signerade och daterade Peter Dahl -72, etsningar, bladmått ca 53x39 cm, resp 39x53 cm, oramade

Oramade

Peter Dahl etsningar

Budhistorik (6 bud)
5511693
1 400
5511149
5510764
600
5510291
5502563

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.