Peter Dahl blandteknik

716574

PETER DAHL (1934-2019): Förlaga till affisch, signerad och daterad Peter Dahl-74, blandteknik, bladmått ca 42x62 cm

Reva i nedra marginal

Peter Dahl blandteknik

Budhistorik (12 bud)
5510301
5 200
5511826
5 000
5510301
4 400
5511823
4 200
5510301

Slutpris SEK:
5 200
510 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.