Carl Schubert akvarell

716564

CARL SCHUBERT (född 1955): (5) Figurkompositioner, signerade och daterade Carl Schubert -87, akvarell, varierande mått, oramade

Hanteringsveck

Visas på begäran

Carl Schubert akvarell

Budhistorik (6 bud)
5511155
5511105
5510324
600
5508983
5508982

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.