Carl Schubert akvareller

716559

CARL SCHUBERT (född 1955): (12) Figurkompositioner, delvis signerade och daterade, akvarell, varierande mått, oramade

Hanteringsveck

Tavelvagn 7

Carl Schubert akvareller

Budhistorik (1 bud)

5510326
2020-01-10 09:58:03

2020-01-10 kl 19:02
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.