Gösta Gustavsson färglitografier

716493

GÖSTA GUSTAVSSON (1895-1962): (2+2) "Noaks ark" resp. "Om hösten", signerade och daterade Gösta Gustavsson 1970, numrerade, bladmått ca 47x63 cm

Delvis gulnade, oramade

Budhistorik (19 bud)
5511126
1 600
5511052
5511052
1 400
5509013
1 300
5509013

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.