Bo Hultén färglitografier

716267

BO HULTÉN (född 1945): (22) Figuscener mm, signerade och numrerade, färglitografier, varierande format, oramade

Hanteringsveck

Bo Hultén färglitografier

Budhistorik (13 bud)
5510962
5510960
5510959
1 900
5510862
1 800
5510861
1 700

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.