Roger Risberg färglitografier

716248

ROGER RISBERG (1956-2011): (4+4) Figurscener, signerade och daterade -90/ 1990, numrerade, färglitografier, bladmått ca 47x63 cm, oramade

Hanteringsveck

Visas på begäran

Roger Risberg färglitografier

Budhistorik (11 bud)
5508936
5508934
1 400
5504523
5504522
5503799

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.