Roger Risberg färglitografier

716246

ROGER RISBERG (1956-2011): (5+3) Figurscener, signerade och daterade -90/ 1990, numrerade, färglitografier, bladmått ca 47x63 cm, oramade

Hanteringsveck

Visas på begäran

Roger Risberg färglitografier

Budhistorik (7 bud)
5514453
5514450
5514448
5514447
750
5514446
550

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.