Roger Risberg färglitografier

716241

ROGER RISBERG (1956-2011): (4+4) Figurscener, signerade och daterade -90/ 1990, numrerade, färglitografier, bladmått ca 47x63 cm, oramade

Hanteringsveck

Visas på begäran

Roger Risberg färglitografier

Budhistorik (2 bud)

5515394
650
5515056

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.