Roger Risberg färglitografier

716236

ROGER RISBERG (1956-2011): (4+4) Figurscener, signerade och daterade -90/ 1990, numrerade, färglitografier, bladmått ca 47x63 cm, oramade

Hanteringsveck

Visas på begäran

Roger Risberg färglitografier

Budhistorik (7 bud)
5515792
5515651
950
5515650
900
5515649
850
5515101

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.