Bergére Louis XVI-stil

716082

BERGÈRE, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, träskuren dekor, lös sittplymå, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, benavslut med skador

Möbler, Fåtöljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bergére Louis XVI-stil

Budhistorik (8 bud)
5505551
5505493
5504883
600
5503086
500
5501035
450

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.