Karmstolar gustaviansk stil

716065

KARMSTOLAR, 1 par, bemålade, 1800-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, detaljer i guld, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (32 bud)
5504714
4 800
5504686
4 600
5504713
4 400
5504686
3 800
5504426
3 600

Slutpris SEK:
4 800
471 EUR, 523 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.