Soffa rokokostil

716001

SOFFA, 1900-tal, rokokostil, 2-sits, lösa plymåer, klädsel med spikdekor, längd ca 150 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffa rokokostil

Budhistorik (3 bud)

5504940
5504939
5499690

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.