Salongsgrupp gustaviansk stil

715942

SALONGSGRUPP, 6 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, bronserad stomme med tygklädsel, bestående av: soffa, längd ca 182 cm, 4 stolar samt salongsbord med marmorskiva, höjd 76, 90 x 72 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffgrupper

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Salongsgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
5504933
1 600
5504932
5504931
1 400
5504930
1 300
5503940

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.