Bengt Landin färglitografier

715930

BENGT LANDIN (född 1933): (4) Figurscener, signerade och numrerade, färglitografi, varierande format, oramade

Bengt Landin färglitografier

Budhistorik (4 bud)

5514282
1 400
5514281
5514279
500
5514278

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.