Börje Veslén grafiska blad mm

715927

BÖRJE VESLÉN (1903-1973): (15) Figurscener, exteriörer mm, mestadels signerade, etsningar, litografier samt tryckplåt, varierande format, oramade

Enstaka skador förekommer

Börje Veslén grafiska blad mm

Budhistorik (1 bud)

5505436
2020-01-07 12:22:46

2020-01-12 kl 15:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.