Eugin Tor Eliasson oljemålning

715905

EUGEN TOR ELIASSON (1899-1972): Skepp till havs, signerad, daterad 54, olja på duk, ca 54 x 88 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

5506061
2020-01-07 19:31:40

2020-01-07 kl 19:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.