Oljemålning motiv grån Öresund

715892

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Öresund, otydling signering, daterad 1954, olja på duk, ca 64 x 99 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (15 bud)
5505274
900
5505269
850
5505265
5505267
5505265
750

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.