Oljemålning skepp till havs

715884

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skepp till havs, otydlig signering, olja på duk, ca 58 x 88 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning skepp till havs

Budhistorik (6 bud)
5505964
550
5505960
500
5505633
450
5503540
5497950

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.