Gregor Hellberg oljemålning

715789

GREGOR HELLBERG (1924-?): Fartyget "Paris", signerad Gregor, daterad 71, olja på duk, ca 44 x 63 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Gregor Hellberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
5505679
850
5505647
5504499
750
5504499
650
5502975
600

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.