Biblioteksstege 1900-tal

715766

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, 4 läderklädda steg, höjd ca 118 cm

Mindre slitage

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Biblioteksstege 1900-tal

Budhistorik (27 bud)
5506160
5 000
5506159
4 800
5506154
4 600
5506158
4 400
5506154
4 200

Slutpris SEK:
5 000
491 EUR, 545 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.