Vas Delft Holland 17/1800-tal

715749

VAS, 17/1800-tal, Delft, Holland, fajans, kinesisk dekor, höjd ca 50 cm

Hela mynningen med lagning

Keramik/Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Vas Delft Holland 17/1800-tal

Budhistorik (15 bud)
5506028
2 400
5506015
5506027
5506015
1 700
5506023
1 600

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.