Hans Hedberg vas

715727

HANS HEDBERG (1917-2007): Vas, Biot, Frankrike, starkeldsfajans, spräcklig glasyr, signerad HHg, höjd ca 10 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Hans Hedberg vas

Budhistorik (7 bud)
5505991
600
5497766
550
5503665
500
5497766
450
5503664

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.