Roger Risberg färglitografier

715682

ROGER RISBERG (1956-2011): (6) Mansfigur resp ren, signerade o numrerade, färglitografi, bladmått ca 42x30 cm, oramade, medföljande affisch

Fläckar, hanteringsveck

Roger Risberg färglitografier

Budhistorik (5 bud)
5512925
500
5506236
450
5506236
5505177
5505177

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.