Roger Risberg färglitografier

715676

ROGER RISBERG (1956-2011): (7) Mansfigur, signerade o numrerade, färglitografi, bladmått ca 42x30 cm, oramade

Fläckar, hanteringsveck

Roger Risberg färglitografier

Budhistorik (19 bud)
5514435
2 400
5512606
5514400
5512606
1 900
5514396
1 800

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.