Roger Risberg färglitografier

715675

ROGER RISBERG (1956-2011): (7) Mansfigur, signerade o numrerade, färglitografi, bladmått ca 42x30 cm, oramade

Fläckar, hanteringsveck

Konst, Grafik, Nutida

Roger Risberg färglitografier

Budhistorik (3 bud)

5505878
5505175
5505175

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.