Roger Risberg färglitografier

715674

ROGER RISBERG (1956-2011): (7) Mansfigur, signerade o numrerade, färglitografi, bladmått ca 42x30 cm, oramade

Fläckar, hanteringsveck

Roger Risberg färglitografier

Budhistorik (5 bud)
5505182
500
5514741
450
5505182
5514740
5505182

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.