Roger Risberg färglitografier

715671

ROGER RISBERG (1956-2011): (6) Figurscener, signerade och numrerade, färglitografier, varierande bladmått, oramade

Fläckar, hanteringsveck

Roger Risberg färglitografier
Budhistorik (7 bud)
5515873
600
5512297
550
5515872
500
5512297
450
5506234

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.