Roger Risberg färglitografier

715668

ROGER RISBERG (1956-2011): (5) Figurscener, signerade och numrerade, färglitografier, varierande bladmått, oramade

Fläckar, hanteringsveck

Roger Risberg färglitografier
Budhistorik (6 bud)
5513010
700
5511077
650
5511096
600
5511077
5508688

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.