Roger Risberg färglitografier

715663

ROGER RISBERG (1956-2011): (5) Figurscener, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 42x30 cm, oramade

Smärre hanteringsveck o fläckar

Roger Risberg färglitografier
Budhistorik (20 bud)
5511160
1 600
5510759
5511158
5510759
1 400
5511157
1 300

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.