Roger Risberg färglitografier

715661

ROGER RISBERG (1956-2011): (5) Figurscener, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 42x30 cm, oramade

Smärre hanteringsveck

Roger Risberg färglitografier
Budhistorik (15 bud)
5512605
1 600
5512920
5512605
1 400
5512919
1 300
5512605

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.