Roger Risberg blandteknik

715648

ROGER RISBERG (1956-2011): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad RR -90, blandteknik, bildmått ca 40x8 cm, oramad

Konst, Teckningar

Visas på begäran

Roger Risberg blandteknik

Budhistorik (5 bud)
5511899
5511883
600
5511882
5503886
5503800

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.