Roger Risberg blandteknik

715645

ROGER RISBERG (1956-2011): Sittande modell, signerad och daterad Roger Risberg 1991, blandteknik, bildmått ca 40x35 cm, oramad

Fläckar, smärre hanteringsveck

Konst, Teckningar

Roger Risberg blandteknik

Budhistorik (11 bud)
5512023
700
5512009
650
5511880
600
5512008
600
5511880
550

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.