Roger Risberg blandteknik

715626

ROGER RISBERG (1956-2011): Servitrisen, monogramsignerad, signerad och daterad -91, blandteknik, ca 45x38 cm, oramad

Fläckar, hanteringsveck

Konst, Teckningar

Roger Risberg blandteknik

Budhistorik (4 bud)

5510868
1 400
5510865
5510727
500
5502550

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.