Roger Risberg blandteknik

715622

ROGER RISBERG (1956-2011): Prinsessa, monogramsignerad och daterad RR 1990, blandteknik, ca 51x32 cm, oramad

Reva, fläckar

Konst, Teckningar

Roger Risberg blandteknik

Budhistorik (2 bud)

5508163
5502544

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.