Roger Risberg tusch

715613

ROGER RISBERG (1956-2011): "Kungen", monogramsignerad och daterad RR -90, tusch på papper, ca 39x26 cm, oramad

Hanteringsveck, pappersskada, fläck

Konst, Teckningar

Roger Risberg tusch

Budhistorik (12 bud)
5505697
5504597
750
5503797
700
5504596
700
5503797
650

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.