Roger Risberg teckningar

715609

ROGER RISBERG (1956-2011): (2) Figurscener, signerade och daterade, blyerts resp tusch, ca 40x33 resp 41,5x29,5 cm, oramade

Smärre fläckar

Konst, Teckningar

Visas på begäran

Roger Risberg teckningar

Budhistorik (2 bud)

5511876
5502535

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.