Sockerskål CFC Stockholm i silver

715566

SOCKERSKÅL, 1900-talets början, CFC, Stockholm, silver, nyckel medföljer, höjd ca 9, 13 x 11 cm, vikt ca 422g

Repor förekommer

Silver

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (12 bud)
5504267
1 800
5504244
1 700
5500168
1 600
5504227
5500168
1 400

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.