Camilla Pyk färglitografier

715495

CAMILLA PYK (född 1966): (10), Porträtt och figurscener, signerad och numrerade, färglitografier, bladmått ca 30x22 cm, oramade

Camilla Pyk färglitografier
Budhistorik (5 bud)
5513464
500
5513259
450
5513256
5513147
5513146

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.