Camilla Pyk färglitografier

715487

CAMILLA PYK (född 1966): (10), Porträtt och figurscener, signerad och numrerade, färglitografier, bladmått ca 30x22 cm, oramade

Camilla Pyk färglitografier
Budhistorik (1 bud)

5502043
2020-01-05 09:06:02
500

2020-01-10 kl 20:42
Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.